O Nás

Bylo, nebylo...

V čase předvánočním, trávil mladý tatínek hodiny na internetu ve snaze nakoupit pod stromeček kvalitní značkové oblečení pro svá roční dvojčata. Ať hledal, jak hledal, stále v českém internetovém nákupním prostředí nemohl nalézt to, co by odpovídalo jeho představám a finančním nárokům. Ještě téhož večera se tak zrodil nápad, který všem rodičům ušetří stejné trápení.

Jsme parta mladých lidí, kteří se rádi hezky oblékají. To samé chceme dopřát i svým dětem. Napadlo nás, že určitě nebudeme sami, a tak vznikl projekt Topdite.cz.

Jsme tady pro rodiče, kteří si potrpí na kvalitu nebo řeší otázku, jak obléci své dítě na společenské a slavností události. Výjimkou nejsou ani ti, kteří své ratolesti chtějí oblékat stejně dobře jako sebe. A pro všechny, kteří přemýšlí nad originálním dárkem pro nového člena v rodině.

Naše vize je dopřát i těm nejmenším to nejlepší. Nabízíme prémiové značky dětského oblečení za bezkonkurenční ceny na trhu.

main-qimg-757ffd894ecac3e6cb451a98c4b173a8-c reloj-marc-ecko-unlimited-e08516g6-negro-blanco-caballero-pa-D_NQ_NP_501401-MLM20320587063_062015-F Akademiks-1 CK brand guess

 

Proč nakupovat u nás?

Děti jsou nedílnou součástí našich životů, jsou pro nás radostí stejně jako starostí. Nepatříme mezi zbohatlíky ani dědice finančních impérií. Jsme běžně pracující otcové rodin, kteří pouze dbají na to, aby jejich děti byly oblékané stejně kvalitně jako oni sami. Veškeré zboží, které nabízíme, je certifikováno výrobci a je zcela autentické a originální. Nenásledujeme prodejní model jako konkurence, která skupuje oblečení v outletech v USA a UK, a poté za přemrštěné ceny zasílá a nabízí českým zákazníkům. My oblečení odebíráme přímo od distributorů v USA. Importy zboží prochází jak exportní celní kontrolou v USA, tak importní kontrolou u nás v ČR. Každý model námi nabízeného oblečení má své registrační číslo, dle kterého lze u výrobce ověřit jeho pravost.